-17%


3 239 ₴
2 699 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Особливості | Водонепроникний корпус |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Перемикання напруги | Да |
| Живлення. Час зарядки | 8 г |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, масло, щіточка для чищення, насадки /для бороды и усов, для регулировки длины |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Основні. Тип | для волосся, для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.60 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0034 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 20 |
| Фізичні. Вага | 0 г |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 10 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором |