-17%

1 523 ₴
1 269 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Водонепроникний корпус, Двосторонній, Система BladeClean для легкої очистки, Ергономічна ручка, Антибактеріальний корпус |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки |
| Основні. Комплектація | насадка-гребінь, литиевая батарея |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Основні. Тип | для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.20 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 100 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 40 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0007 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Фізичні. Колір | чорний, синій |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 5 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Характеристики. Покриття лез | титанове, нано-срібло |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором |