-17%


3 600 ₴
3 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор /Li-Ion |
| Живлення. Час зарядки | 1 г |
| Живлення. Час роботи | 180 хв |
| Основні. Комплектація | підставка для аксесуарів, масло /для смазывания ножей, щіточка для чищення, насадка-гребінь /гребешок для бороды, триммер /полноразмерный/узкий, насадки /для бороды и усов/для носа и ушей |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 10 шт |
| Основні. Тип | для бороди /усов, для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |