



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор /Li-Ion |
| Живлення. Час зарядки | 3 г |
| Живлення. Час роботи | 60 хв |
| Основні. Комплектація | підставка для аксесуарів, масло, щіточка для чищення, триммер /полноразмерный/узкий, гребінець /для бороды |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 17 шт |
| Основні. Тип | для бороди /усов |
| Параметри упаковки. Вага | 0.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 270 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 60 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором, зміною насадок |