-17%







1 440 ₴
1 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | мережа |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення, триммер /міні, насадки /10 шт |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 10 шт |
| Основні. Тип | універсальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.95 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0033 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 180 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 8 |
| Фізичні. Колір | чорний зі сріблястим |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором |