





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Зйомний ножовий блок, Вібраційний привод, Дріт /длина 2.1 метра |
| Живлення. Джерело живлення | мережа /230V - 50Hz, батарейки /АА |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, масло, щіточка для чищення, насадки /8 шт |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 8 шт |
| Основні. Тип | універсальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.90 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 50 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0018 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Фізичні. Колір | білий, чорний, синій |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором, зміною насадок |
| Характеристики. Ширина ножа | 40 мм |