-17%


840 ₴
700 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки /АА 2шт. |
| Основні. Комплектація | підставка для аксесуарів, гребінець, масло, щіточка для чищення, насадки /3 шт, бритва /насадка, гребінець /для бороды и щетины |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.35 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0025 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 260 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 10 |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 30 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.6 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором, зміною насадок |