-17%




2 159 ₴
1 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Додатково. Особливості | Леза AcuAngle, Усовершенствованная геометрия лезвий, Безпечні леза Comfort tip |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 14 г - 16 ч |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 2 шт 1-44mm |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.52 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 80 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0029 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 2 |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |