-17%
1 919 ₴
1 599 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Двигун Pro Power, Зйомний шнур живлення |
| Живлення. Джерело живлення | мережа |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 1 шт (насадка-гребень) |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.44 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 80 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0029 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 12 (1-23 мм, шаг длины 2 мм) |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |