





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Особливості | Цифровое сенсорное управление, Моторизованный гребень, Технологія Groom Motion, Технологія SenseSpeed, Функция памяти запоминает последние 4 настройки длины, Универсальное напряжение |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час роботи | 50 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, USB-кабель |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.61 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 80 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0029 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 175 |
| Фізичні. Дисплей | Да |
| Характеристики. Покриття лез | титанове |