-17%


1 439 ₴
1 199 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | мережа |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення, ковпачок, насадки, гарантійний талон |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 8 шт |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.60 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0027 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |