

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, масло, щіточка для чищення, захисна кришка, гребінець |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 4 шт ((3, 6, 10 и 13 мм) |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.90 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 80 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 250 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0036 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 180 мм |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |