





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Можливість сухої або вологої стрижки з використанням піни, Вибрационный мотор |
| Живлення. Джерело живлення | мережа |
| Основні. Комплектація | ножиці, масло, щіточка для чищення, контейнер, триммер, інструкція, насадки /для довжини, для лівого і правого вуха, захисна для машинки і для тріммера, гребінець, машинка для підстригання |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 12 шт |
| Основні. Тип | універсальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.90 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 8 |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | сріблястий |
| Фізичні. Петля для підвішування | Да |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Характеристики. Потужність | 9 Вт |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко |
| Характеристики. Ширина ножа | 45 мм |