-17%








2 879 ₴
2 399 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 8 г |
| Живлення. Час роботи | 75 хв |
| Основні. Комплектація | щіточка для чищення, насадка-гребінь /2 гребеня для волосся, довгий і короткий, 1 гребінь для бороди |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.43 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 28 |
| Фізичні. Колір | синій |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 28 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Ширина ножа | 41 мм |