





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=PEAcSvYUzrc |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 16 г |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | гребінець, триммер |
| Основні. Тип | для бороди, для вусів |
| Параметри упаковки. Вага | 0.40 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0017 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 9 |
| Фізичні. Колір | червоний /с чернім |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |