
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 16 г |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, триммер, гребінець /2шт (1,5 мм и 3 мм), детальна насадка-тример, лінійна насадка-тример |
| Основні. Тип | універсальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 90 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0037 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 180 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 20 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 2 мм |
| Характеристики. Покриття лез | графітове |
| Характеристики. Ширина ножа | 30 мм (основная насадка) |