-17%3 839 ₴
3 199 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 4 г |
| Живлення. Час роботи | 90 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, гребінець /2шт (1.5 и 3 мм), триммер для носа/ушей /двусторонняя, телескопічний гребінець /2-20 м, детальна насадка-тример, насадка-сіткова міні-бритва |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 9 шт |
| Основні. Тип | універсальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.62 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 90 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 240 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0041 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | білий, чорний |
| Характеристики. Покриття лез | графітове |
| Характеристики. Ширина ножа | 30 мм (основанная ) |