-17%








4 439 ₴
3 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Леза не вимагають змащення, Технологія Trim-n-Flow PRO |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, щіточка для чищення, насадка-гребінь /для волос,2 шт (длинный и короткий), 1 гребінь для бороди |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.57 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0029 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 28 |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 28 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Ширина ножа | 41 мм |