



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wahl |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 1 г |
| Живлення. Час роботи | 100 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, щіточка для чищення, триммер |
| Основні. Тип | для волосся, для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.41 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0024 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 38 |
| Фізичні. Вага | 465 г |
| Фізичні. Колір | чорний зі сріблястим |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 20 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |