








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=Okf9vpo9mRA |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Особливості | Водонепроникний корпус, Т-подібне лезо, 7-миллиметровое детальное лезвие для точной окантовки и детализации, Основное и детальное лезвия – двухсторонние для регулировки угла, Преміальний дизайн |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 4 г |
| Живлення. Час роботи | 60 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, насадка-гребінь /x6 ( від 1,5 мм (№ 0) до 15 мм (№ 5)), телескопічний гребінець /від 1,5 до 5 мм з кроком 0,5 мм |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.52 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 90 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0033 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |