-17%






2 039 ₴
1 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=MfTsMy3yTQA |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Съемные лезвия можно мыть под водой |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки /2xAAA |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, батарейки, телескопічний гребінець |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.39 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 90 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0033 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко /0,5 мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |