-17%








2 399 ₴
1 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=MQ7Vke_joGQ |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Особливості | Съемные лезвия можно мыть под водой |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 10 г |
| Живлення. Час роботи | 40 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, телескопічний гребінець |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.47 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 90 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0033 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко /0,5мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |