









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 1 г |
| Живлення. Час роботи | 50 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, масло, щіточка для чищення, насадка-гребінь, гребень для точного подравнивания |
| Основні. Тип | для бороди, для вусів |
| Параметри упаковки. Вага | 0.64 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 80 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 58 |
| Фізичні. Вага | 160 г |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 30 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |