






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор /Нікель-метал-гідридний |
| Живлення. Перемикання напруги | Да |
| Живлення. Час зарядки | 16 г |
| Живлення. Час роботи | 60 хв |
| Основні. Комплектація | триммер, насадка для волос, насадка для щетини /2 шт, тример для носа і вух, насадка для бороди /2 шт |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 7 шт |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.33 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0024 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | чорний |