









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=7F0WwCxSebo |
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 10 г |
| Живлення. Час роботи | 45 хв |
| Основні. Комплектація | щіточка для чищення, насадка-гребінь, триммер, інструкція, гарантійний талон, зярядний пристрій |
| Основні. Тип | для бороди, для вусів |
| Параметри упаковки. Вага | 0.36 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Фізичні. Колір | білий |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 32 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко |