-17%



3 959 ₴
3 299 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 10 г |
| Живлення. Час роботи | 60 хв |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення, адаптер, машинка для підстригання, насадка-гребінь 25 - 35 мм, насадка-гребінь 14 - 24 мм, насадка-гребінь 3 - 13 мм |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 33 |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Функціональні можливості. Турборежим | Да |
| Фізичні. Колір | білий, чорний, синій |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко |