-17%

2 999 ₴
2 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час роботи | 45 хв |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.48 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 22 |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 24 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |