-17%


2 159 ₴
1 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Зйомний ножовий блок, Леза, що миються, Технологія Trim-n-Flow |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 8 г |
| Живлення. Час роботи | 75 хв |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.41 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 13 |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 23 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором |
| Характеристики. Ширина ножа | 41 мм |