-17%

1 199 ₴
999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Індикатор довжини лез |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки /АА 1.5В |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, триммер для носа/ушей, тримерне лезо /5 мм (для бороди), бриюча мініголовка /25 мм, насадка для бороди /20 мм, стійка для зберігання |
| Основні. Тип | для бороди, для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.35 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 190 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 100 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0019 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Покриття лез | титанове |
| Основные атрибуты | |
| Вид запчасти | Аккумулятор |