



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 8 г |
| Живлення. Час роботи | 60 хв |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення, триммер, інструкція, телескопічна насадка |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.43 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 90 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0034 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 24 |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Вага | 110 г |
| Фізичні. Колір | чорний |