-17%








839 ₴
699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Вологе очищення, Кнопкове керування, Protective Guard /запобігає прямому контакту лез зі шкірою, підрівнювання волосся в носі та вухах, зручне підрівнювання під будь-яким кутом, текстурована ручка, прилад, що повністю миється |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки |
| Основні. Комплектація | інструкція, тример для носа і вух, батарейка /1 х AA |
| Основні. Тип | для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.19 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 30 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Матеріал лез | Сталь /нержавіюча |