




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Захист від перегрівання |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1 л для кипячения воды |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0088 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, Індикатор включення, Поворот на підставці на 360°, Автоматичне відключення, Індикатор заміни фільтра, Система «ідеальний носик», Картридж фільтра Brita в комплекті |
| Функції. Підсвічування корпусу | Да |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Фізичні. Матеріал | скло, нержавіюча сталь |