-17%




1 319 ₴
1 099 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Захист від перегрівання |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.20 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 210 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0082 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Відсік для шнура, Поворот на підставці на 360°, Автоматичне відключення, Просте відкриття кришки натисканням кнопки, зйомний фільтр від накипу, Термостат Strix, Підсвічування кнопки включення |
| Фізичні. Вага | 1.2 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 21.5x15x19 |
| Фізичні. Матеріал | метал |