-17%



4 559 ₴
3 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Захист від википання |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.75 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 290 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0140 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Фільтр від накипу, Поворот на підставці на 360°, Автоматичне відключення, Економія електроенергії, Регулювання кількості води для кип'ятіння |
| Функції. Підсвічування корпусу | Да |
| Фізичні. Вага | 1.2 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 29.8 х 22.5 х 22.5 |
| Фізичні. Матеріал | скло |