-17%





1 559 ₴
1 299 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Об`єм | 1.5 л |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 200 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0086 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 180 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Поворот на підставці на 360°, зйомний фільтр від накипу, Два окошка уровня воды |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал | пластик |