
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип | Термопот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 3 л |
| Основні. Потужність | 875 Вт |
| Основні. Тип | термопот |
| Параметри паковання. Вага | 3.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 320 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 340 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0272 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 250 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Фільтр від накипу, Підтримка заданої температури (термос) /4 температурні режими, Поворот на підставці на 360°, захист від перегріву |
| Функції. Таймер відстрочки старту | Да |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал | пластик |