-17%2 639 ₴
2 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=B_zZ9xYPRuE |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Об`єм | 1 л |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.24 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0087 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Індикатор включення, Економія електроенергії /до 66%, Обертання на 360 °, Відсік для зберігання шнура, Система «ідеальний носик», Зоны быстрого кипения - 1/2/3 чашки, Съемный, моющийся фильтр |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Фізичні. Матеріал | нержавіюча сталь |