-17%




3 239 ₴
2 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | автовідключення |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 1850 Вт - 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.68 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 310 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0164 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Поворот на підставці на 360°, Наповнення через носик або кришку, нековзка основа, Індикатор роботи, Нейлоновий фільтр |
| Фізичні. Довжина кабеля | 0.75 м |
| Фізичні. Колір | чорний, сріблястий |
| Фізичні. Матеріал | скло, нержавіюча сталь |