-17%![Russell Hobbs Honeycomb [White], фото 2](https://images.prom.ua/4090875571_w140_h140_russell-hobbs-honeycomb.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb [White], фото 3](https://images.prom.ua/4090875572_w140_h140_russell-hobbs-honeycomb.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb [White], фото 4](https://images.prom.ua/4090875573_w140_h140_russell-hobbs-honeycomb.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb [White], фото 5](https://images.prom.ua/4090875574_w140_h140_russell-hobbs-honeycomb.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb [White], фото 6](https://images.prom.ua/4090875575_w140_h140_russell-hobbs-honeycomb.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb [White], фото 7](https://images.prom.ua/4090875576_w140_h140_russell-hobbs-honeycomb.jpg)
2 999 ₴
2 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=tA_yuoNIYYw |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Защита от сухого кипения |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.14 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 180 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0091 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Обертання на 360 °, Система «ідеальний носик», Відкидна кришка, Пластик не містить бісфенол A, Зоны быстрого кипячения, Кип'ятить одну чашку води за 55 секунд * |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал | пластик /текстурированный, нержавіюча сталь /акценты |