


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=obaWZqyqJyc |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Захист від перегрівання |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Основні. Управління | механічне |
| Параметри упаковки. Вага | 1.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 180 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0104 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Індикатор включення, Обертання на 360 °, Система «ідеальний носик», Съемный, моющийся фильтр |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал | пластик |