









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=kbsjFUxb2MA |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.51 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0109 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Система «ідеальний носик», Зоны быстрого кипения - 1/2/3 чашки |
| Функції. Підсвічування корпусу | Да |
| Фізичні. Вага | 1.2 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 24,1 х18, 5х24,3 см |
| Фізичні. Колір | сріблястий |
| Фізичні. Матеріал | пластик |