





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 0.97 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 180 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0091 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Функції. Особливості | Просте відкриття кришки натисканням кнопки, зйомний фільтр від накипу, Індикатор роботи, Все детали, которые соприкасаются с водой, сделаны из BPA Free пластика, Центральний роз'єм STRIX 360 °, Відсутність парової трубки для легкого очищення |
| Фізичні. Вага | 540 г |
| Фізичні. Колір | червоний |