-17%








1 031 ₴
859 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=FkI2CYZiU2g |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 1850 Вт / 2200 Вт (220-240 В/ 50 Гц) |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Основні. Управління | механічне |
| Параметри упаковки. Вага | 1.07 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 180 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0087 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |
| Функції. Особливості | Поворот на підставці на 360°, Автоматичне відключення при закипанні /за умови відсутності води, Термостат Strix, Світлодіодна підсвітка |
| Фізичні. Колір | бежевий |
| Фізичні. Матеріал | нержавіюча сталь |