-17%







1 439 ₴
1 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=hj7IZ95QYR8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.8 л |
| Основні. Потужність | 1850 Вт / 2200 Вт (220-240 В/ 50 Гц) |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 170 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0082 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Функції. Особливості | Поворот на підставці на 360°, Автоматичне відключення при закипанні /за умови відсутності води, Термостат Strix, Індикатор температури |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал | нержавіюча сталь |