









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вага нетто | 9.5 кг |
| Додатково. Колір | сірий |
| Основні. Кількість крижинок за кожен цикл | 9 шт |
| Основні. Обсяг виготовленого льоду | 12 кг/24 год |
| Основні. Обсяг резервуара для води | 1.9 л |
| Основні. Особливості | Світлодіодна панель з індикаторами, Розмір маленького кубика льоду 16х30мм, Розмір великого кубика льоду 20х30мм |
| Основні. Споживана потужність | 105 Вт |
| Основні. Тип | портативний |
| Основні. Хладагент | R600a |
| Параметри упаковки. Вага | 10.64 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 380 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 320 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0486 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 400 мм |