
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Оснащеність. Насадки | подрібнювач /0.65 л |
| Оснащеність. Функції | подрібнення, нарізання |
| Основні. Кількість швидкостей | 1 |
| Основні. Потужність | 300 Вт |
| Основні. Тип пристрою | подрібнювач |
| Параметри упаковки. Вага | 1.30 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0059 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Фізичні. Вага | 1.3 кг |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал чаші блендера | пластик |