-17%


3 719 ₴
3 099 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип миксера | Стационарный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Відсік для шнура | Да |
| Додатково. Кнопка від'єднання насадок | Да |
| Додатково. Наявність поворотною чашки | Да |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Додатково | протиковзкі ніжки, отсоединение миксера от подставки |
| Оснащеність. Насадки | віничок для збивання /2 шт., гаки для замісу /2 шт. |
| Оснащеність. Функції | збивання, заміс |
| Основні. Конструкція | дротовий, стаціонарний |
| Основні. Кількість швидкостей | 5 |
| Основні. Об'єм чаші | 3 л |
| Основні. Потужність | 450 Вт |
| Основні. Тип пристрою | стаціонарний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 2.60 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 210 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0169 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Довжина шнура живлення | 1.2 м |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |
| Фізичні. Матеріал насадок | нержавіюча сталь |
| Фізичні. Матеріал ніжки блендера | пластик |