





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Кнопка від'єднання насадок | Да |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Додатково | зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині, устойчивая основа для удобного хранения |
| Оснащеність. Насадки | гаки для замісу /2 шт, віничок /2 шт |
| Основні. Кількість швидкостей | 5 |
| Основні. Потужність | 350 Вт |
| Основні. Тип пристрою | ручний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 1.22 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 170 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 210 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0036 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Колір | червоний |
| Фізичні. Матеріал насадок | нержавіюча сталь |