-17%

2 399 ₴
1 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=3umaWTHDv3s |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Оснащеність. Функції | колка льоду |
| Основні. Конструкція | стаціонарний |
| Основні. Кількість швидкостей | 2 |
| Основні. Об'єм чаші | 2 л |
| Основні. Потужність | 600 Вт |
| Основні. Тип пристрою | блендер стаціонарний |
| Параметри упаковки. Вага | 2.30 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 700 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0339 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Фізичні. Вага | 1.86 кг |
| Фізичні. Живлення | мережа /220 В |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |
| Фізичні. Розміри (ШхВхГ) | 20 х 37 х 20 см |