-17%

1 859 ₴
1 549 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип миксера | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Кнопка від'єднання насадок | Да |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Насадки | гаки для замісу, віничок |
| Основні. Конструкція | дротовий |
| Основні. Кількість швидкостей | 5 |
| Основні. Потужність | 450 Вт |
| Основні. Тип пристрою | ручний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 1.38 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 220 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 210 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0051 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |
| Фізичні. Вага | 1.13 кг |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | білий, сірий |
| Фізичні. Розміри (ШхВхГ) | 7,3 x 18,4 x 13,1 см |